Стопел Глам Бренд Продавница Рурален пејзаж убавина и модно сликарство црна пловичка врамена уметничка печатена wallидна уметност

Стопел Глам Бренд Продавница Рурален пејзаж убавина и модно сликарство црна пловичка врамена уметничка печатена wallидна уметност

Во продавницата
DEN 462.24
Стока:

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : архитектура, зграда, село, колиба, природа, месечина, продавница, глам, мода, продавница. Дизајн од Ким Куринга.

Карактеристики на производот

Поврзани производи