Кобра Сина Ленена Троседот Орев Нозе Разгореа Вооружени Квадратни Тафтинг

Кобра Сина Ленена Троседот Орев Нозе Разгореа Вооружени Квадратни Тафтинг

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Барате софа која скали во удобност, стил и големина? Ќе ја најдете таа совршена комбинација во нашата Арменска Жива кобра софа од средината на векот. Доаѓа со ниски раце и седиште назад и седиште што вклучуваше навои квадратни обрасци што го прават овој карактеристичен кауч со изглед. Уникатниот Тросед Од Кобра е олицетворение на модерен и современ домашен мебел што ви дава чувство на дом од него удобни перници до неговите отворени, широко распространети раце и перница со една клупа. Неговиот компактен стил и може да се вклопи во тесни модерни простори за живеење. Доаѓа во неутрални бои што му овозможува убаво да се вклопи без да се натпреварува со вашиот модерен дизајн на домот. Можете да додадете кобра љубовно седиште и стол за да ја завршите оваа колекција во вашиот дом. Достапно Во Темно Сива и Сина Ленена Ткаенина тапацир.Кобра модерен современ софадарк сив Или Син Тапацир Од Ленена Ткаенина со тафтуван грб и седишта цврсти готови нозе од орев го подобруваат стилот и обезбедуваат стабилност цврста конструкција за долгогодишно уживање доаѓа со стандардна 1 година ограничена гаранција : бојата И заситеноста На Ткаенината може да варираат поради осветлувањето и поставките на екранот на мониторот/телефонот. Точка Тежина : 104. Точка висина : 36.6. Точка длабочина : 33.86. Точка ширина : 82. Кобра модерен современ тросед од средината на векот. Темно сива Или Сина Ленена Ткаенина тапацир со тафтуван грб и седиште. Цврстите готови нозе од орев го подобруваат стилот и обезбедуваат стабилност. Димензии на производот : 82 "W X 33.86" D X 36.6 " H SH. Цврста конструкција за долгогодишно уживање. Доаѓа со стандардна 1 година ограничена гаранција. Цврста конструкција за долгогодишно уживање. Доаѓа со стандардна 1 година ограничена гаранција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи