Nsонсон Мин-о-Спин

Nsонсон Мин-о-Спин

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Ако барате мамка што ги привлекува сите предаторски риби, тоа е nsонсон Мин-о-Син. 3-Д очи и реална шема на скала наликуваат на изгледот на вистински сјај. Фрли, земете или тролајте ја оваа мамка за да остави впечаток на бегалец. Сечилата и телото на оваа мамка ќе се вртат со најмала ротација на ролна. Ако тоа не е доволно, силните црни куки на никел се облечени со пердуви и трепкање на трепкање за додадена привлечност. Nsонсон Мин-О-Спин : Сечила и тело дизајнирани да се вртат со најмала ротација на ролна. 3Д очи и шема на животна скала наликуваат на вистински сјајни. Силни црни куки на никел облечени со пердуви и трепкање на трепкање. 1-парче по пакет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи