Collection Collection Womens Brie Tru Comfort Foam Open Poe Pute Mid Stiletto Pumps

Collection Collection Womens Brie Tru Comfort Foam Open Poe Pute Mid Stiletto Pumps

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Колекцијата Brie By Journee веднаш додава финиш на секоја облека. За класична вибрација, оваа лента со потпетица со потпетици има патентни вегански кожни кожени и отворен плоштад пети. Подножјето со удобност од 4 мм TRU ™ го комплетира дизајнот за зголемена удобност. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи