Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант Дијамант Дијамант Двоен Хало невестински сет во Стерлинг Сребрена

Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант Дијамант Дијамант Двоен Хало невестински сет во Стерлинг Сребрена

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Импресионирајте ја вашата сакана со овој сет за двојно ореол со двојно ореол во Миабела Дијамант. Изработено во бујно сребро сребро и има четири дијаманти со отпадоци од принцеза, невидливи поставени (G-H, I2-I3) во центарот со ореол од 12 кружни, дијаманти поставени со отворено. Понатаму, 34 дијаманти со пад на отворено со кругови, изработени во неговиот свадбен бенд. Овој невестински сет на Хало Кластер ќе ја направи да се чувствува посебно. Покажете ја вашата loveубов и посветеност со овој гламурозен невестински сет. Направено во сребро. 1/3 КТ. Т.В. Дијамант на принцезата и тркалезна. Дијамант сечење : принцеза и тркалезно. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Песни и невидливи поставени камења. Ширина на опсегот : 3мм. Двоен Хало невестински сет. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи