Нгк Свеќичка Жица Сет Одговара изберете: 1996-БУИК ЛЕСАБРЕ, 1995-АВЕНИЈА БУИК ПАРК

Нгк Свеќичка Жица Сет Одговара изберете: 1996-БУИК ЛЕСАБРЕ, 1995-АВЕНИЈА БУИК ПАРК

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка. Со над 80 години автомобилско искуство, семејството на автомобилски производи на НГК е водено од екстремна посветеност на иновациите, перформансите и квалитетот. Премиум производите за палење на НГК се произведуваат до највисока издржливост и оперативни перформанси за да ги исполнат стандардите ЗА ОЕ. Специјалистот За палење целосна понуда на производи вклучува : свеќички, светилки, калеми за палење, чизми на серпентина и жичани комплети. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и на глобално ниво, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Наследството НА НГК ОЕ, ненадминат квалитет и водечки возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк како Специјалист За Палење кој нуди квалитетни заменски делови за домашни и увозни возила. Нгк 51096 Нгк Свеќичка Жица Во собата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи