19-5714-01-Одговара изберете: 2006-ТОЈОТА 4РУНЕР СР5 СПОРТ, 2004 - ТОЈОТА РАВ4

19-5714-01-Одговара изберете: 2006-ТОЈОТА 4РУНЕР СР5 СПОРТ, 2004 - ТОЈОТА РАВ4

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Собранието на тик магла за магла изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние производство магла светлина собранието е за речиси секој автомобил на патот денес. Склопот НА светлината за магла TYC е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. TYC 19-5714-01-9 Одговара Изберете : 2006-2009 TOYOTA 4 RUNNER SR5/СПОРТ 2004-2005 TOYOTA RAV4 2005-2007 TOYOTA AVALON XL/XLS/ТУРНЕЈА/ОГРАНИЧЕНИ И повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи