Време Женски Железен Елегантен Часовник Со Црна Силиконска Лента Со Средна Големина

Време Женски Железен Елегантен Часовник Со Црна Силиконска Лента Со Средна Големина

Во продавницата
DEN 643.20
Стока:

Дами Тимекс гледајте колекција Т5М109. Црна смола случај. Црна смола бенд. Дигитален бројчаник-Хронограф, Тајмер За 50 Круга, 24-Часовна Стоперка, Дневен Аларм. Индигло функција-Ноќно светло. Големина на случај : 34 мм. Кристал отпорен на гребење. Отпорен на вода : 10 БАНКОМАТИ-330 стапки. Движење : Кварц. Доаѓа со оригинална кутија и брошура. Гаранција : една година. Тимекс Дами Ајронмен Елегантен 50 СРЕДНА Големина 34ММ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи