Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 10

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 10

Во продавницата
DEN 11976.00
Стока:

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во 14 каратно жолто злато, овој опсег широк 5мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лента за удобност доаѓа во големина на прст 10. Метална Тежина : 6,53 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Жолта. Бенд Ширина : 5мм.Прстен Големина : 10. Дебелина од 1,8 мм. Цврсто. Удобност Одговара. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи