Цврст 14к Бело Злато 6х Овална Сина Топаз Проверка Дијамант Ангажман Прстен Големина

Цврст 14к Бело Злато 6х Овална Сина Топаз Проверка Дијамант Ангажман Прстен Големина

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Материјал : Примарна - Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Швајцарска Сина Топазстон Боја_2 : Сина Количина_1 : 2стоун Количество_2 : 1платинг : Родиумстоун Тежина_1 : 0.012 Цтстоун Тежина_2 : 0.700 Цтстоун Јасност_1 : И1 (a)Материјал : Примарен : Голдстоун облик_1 : кружен камен Форма_2 : Овалстоун Големина_1 : 1.40 Mmstone Големина_2 : 6.00 X 4.00 Mmstone Третман_2 : Зрачење Тип На Производ : накит тип на Накит : прстени продадени по Единица : Секој материјал : примарна боја : Тип На Белење : СКАПОЦЕН камен Сече_1 : Фацетедстоун Сече_2 : метод за создавање шаховска Табла_1 : Метод За Создавање Природен Камен_2 : Одделение За Боја На Природен Камен_1 : Внатрешна Категорија Накит Накит прстени Прстени со Камења; накит прстени вклучена е елегантна кутија за прстени со Скапоцени Камења. 14К БЕЛО Злато ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Карактеристики на производот

Поврзани производи