Алпски Соларни Метал Маргаритка Градина Удел w Бело ПРЕДВОДЕНА Светлина, Високи

Алпски Соларни Метал Маргаритка Градина Удел w Бело ПРЕДВОДЕНА Светлина, Високи

Во продавницата
DEN 415.84
Стока:

Додадете допир на амбиент во вашиот двор, тревник или градина со Алпски?градина удел. Овие издржливи и шарени влогови се совршен пренослив декор за обложување на вашата патека, патеки или кревети за садење за лесно да ги видат и восхитуваат минувачите. Нејзината? изградбата овозможува да трае низ секое време или сезона. Направете изјава Со Алпски?влоговите и трансформирајте ја вашата градина во галерија на движење и убавина, оставајќи долготраен впечаток. Мерките 12 "L x 5"W x 64" H, изработени од Метал Се Одликува со градинарски удел на соларна енергија со БЕЛИ LED светла и акценти На лисја доаѓа со прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ, и до 8 часа напојување со целосно полнење Изработено од издржливи материјали што ќе го усовршат вашиот дом, двор И градинарски декор Вклучува ограничена 1-годишна гаранција на производителот без проблеми.

Карактеристики на производот

Поврзани производи