Нестле Поттик Бриз Портокал Течност Исхрана Пијалок, Фл. Оз

Нестле Поттик Бриз Портокал Течност Исхрана Пијалок, Фл. Оз

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Течна Исхрана, Јасен, Портокал 8 fl oz (237 ml) Додаток во Исхраната. Природен вкус. 250 калории. 9 г протеини. Подготвен за пиење. Пијалок со вкус на овошје. Вкусни отфрли ако не се користи во рок од 24 часа. 8 fl oz (237 ml) Минеаполис, МН 55440-0370 800-333-3785 Течна Исхрана, Јасна, Портокалова. Додаток Во Исхраната. Природен вкус. 250 калории. 9 г протеини. Подготвен за пиење. Пијалок со вкус на овошје. Вкусно и освежувачко. Без лактоза. Без маснотии. Без холестерол. Низок натриум. Од производителите На Поттик-Бриз е јасно освежувачка алтернатива на кремастите додатоци во исхраната. Вкусно овошен вкус На Ресурс Бриз обезбедува енергија, протеини и есенцијални витамини и минерали што ви се потребни за целосно да го прифатите животот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи