Рифорла Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Моден Ремен Лабави Долги Панталони Ромпери Со Џебови Женски Комбинезон Скај Блу_ ХХХЛ

Рифорла Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Моден Ремен Лабави Долги Панталони Ромпери Со Џебови Женски Комбинезон Скај

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Копче. Должина На Облека : Долго. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : С Половината : 107см/42.13" Должина : 139см/54.72"Големина : М Половината : 112см/44.09" Должина : 140см/55.12"Големина : Л Половината : 120см/47.24" Должина : 141см/55.51"Големина : XL Половината : 127см/50.00" Должина : 142см/55.91"големина : xxl половината : 135cm/53.15" должина : 143cm/56.30"големина : xxxl половината : 143cm/56.30" должина : 144cm/56.69" женски комбинезон. Карактеристики : Прилагодливи Ремени, Квадратно Деколте и Грб, Лабаво Вклопување На Половината, Полите, Широки Панталони За Нозе, Отпечатоци Од Сончоглед, Секојдневен Стил, Многу Кул За Носење Во Топло Лето. Натпревари : Спарете Со Маици, Блузи, Тенкови, Блуза, Усогласени Со Патики, Влечки, Високи Потпетици, Секакви Прекрасни Ѓердани, За Секојдневно Работно Патување Секојдневна Салонска Облека. Материјал : Ткаенина, Многу Мека, Удобна, Лесна И Дише, А Уникатниот Стил Ќе Ве Направи Неверојатни Пред Вашите Пријатели. Големина : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате (Не Големина), Ако Не Сте Сигурни За Големината Или Имате Други Прашања.Ве Молиме Контактирајте Не.Благодарам! Долги Ракави Жан Комбинезони Жени. Женски Комбинезони. Комбинезони За Жени. Комбинезон За Жени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи