Отворен Резервоар Навој Прашина Капа Приклучок Нуркање Резервоарот Покрие Црна

Отворен Резервоар Навој Прашина Капа Приклучок Нуркање Резервоарот Покрие Црна

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Опис : Нуркање Прашина Капа : нуркање навој прашина приклучок заштитник капа ДИН вентили.Пренослив : со прицврстувачки јаже, лесен за употреба.Висококвалитетен Материјал : Изработен од 6061 авијациски алуминиум, лесен, отпорен на солена вода, силен и издржлив.Функција : капакот на резервоарот спречува и други материјали да влезат во вентилите на резервоарот.Додатоци : Одлична замена додатоци за подводни нуркање дин првата фаза регулатор.Спецификација : Материјал : 6061 Авијациски Алуминиумвнатрешен Дијаметар на Конецот : 5/83,2смх3, 7см/1, 26инхх1, 46инхвир Должина : 18см/7.09 инчи пакетот Вклучува : 1 Прашина Капноте : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори. Нуркање Прашина Капа : нуркање навој прашина приклучок заштитник капа ДИН вентили. Пренослив : со прицврстувачки јаже, лесен за употреба. Висококвалитетен Материјал : Изработен од 6061 авијациски алуминиум, лесен, отпорен на солена вода, силен и издржлив. Функција : капакот на резервоарот спречува и други материјали да влезат во вентилите на резервоарот. Додатоци : Одлична замена додатоци за подводни нуркање дин првата фаза регулатор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи