Божиќни Пижами За Семејни Семејни Пижами Црвена Карирана

Божиќни Пижами За Семејни Семејни Пижами Црвена Карирана

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга. Опис : Материјал : Неткаен Материјал За Нозете, Телото и Влакната на Лицето Не треба да се загреваат пред употреба.Вкупно Погоден за сите видови на кожа.Вишокот восок може да се отстрани со подлога од памучна волна или ткиво навлажнето со бебешко масло.Вовед : Ладниот Восок се создава со најквалитетни природни состојки без употреба на хемикалии или конзерванси. Ако се грижите за вашата кожа, не користете хемиски средства за отстранување на влакна, изберете ја природната алтернатива.Студениот Восок е во состојба да ги отстрани сите видови на коса, женските Соодветни пижами се исто така одделно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи