Бепптер Божиќен Декор Декор На Дрво Божиќна Дрвена Декорација На Новогодишна Елка Занаети Со Приврзоци Со Јаже

Бепптер Божиќен Декор Декор На Дрво Божиќна Дрвена Декорација На Новогодишна Елка Занаети Со Приврзоци Со Јаже

Во продавницата
DEN 4479.84
Стока:

❅Широко користени : овие украси се совршено надополнување на декорацијата на вашата празнична забава и се многу погодни за зимски забави или собири, тушеви за бебиња, детски забави, свадби, Божиќни забави, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Велигден, Денот На Независноста, Денот На Таткото или Новогодишната декорација на домот и така натаму.Само Затоа што 2024 година беше извонредна година со многу големи настани, но среќен Божиќ И со нетрпение очекуваме подобра 2024 година. Достапни изненадувања за свадби, ангажмани, годишнини, родендени, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ и Црниот петок.

Карактеристики на производот

Поврзани производи