Чшом Божиќ Ангел Кукла Орнаменти, Елка Виси, Ангел Кукла Виси, Партија Украси, Кадифен Ангел Виси

Чшом Божиќ Ангел Кукла Орнаменти, Елка Виси, Ангел Кукла Виси, Партија Украси, Кадифен Ангел Виси

Во продавницата
DEN 479.84
Стока:

Име на производ : Божиќна декорација големина на производот : 7, 48Х3, 93 инчи големина на пакетот : 25*10*5cm Packing : OPP bag Material : органза + кадифен боја : розова, бела листа на производи : божиќна декорација *1 / Божиќна декорација *2 1. Цртан филм форма, симпатична и интересна, додадете божиќ атмосфера за вас. 2. Фината изработка, извонредна и убава, го привлекува вниманието на луѓето. 3. Живописни и светли бои, за подобрување на чувството за атмосфера. 4. Органза + кадифен материјал, еднократно, мала големина и лесен за чување. 5. Може да се даде и како подарок на вашите пријатели.

Карактеристики на производот

Поврзани производи