Женска Еднобојна Памучна Долна Облека Долна Облека Со Висок Струк

Женска Еднобојна Памучна Долна Облека Долна Облека Со Висок Струк

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Големина : Л Половината : 56см/22.05 "Должина : 26см/10.24". Големина : XL Половината : 60cm/23.62 "Должина : 28cm/11.02". Големина : XXL Половината : 64cm/25.20 "Должина : 30cm/11.81". Големина : ХХХЛ Половината : 68см/26.77 "Должина : 32см/12.60". Големина : XXXXL Половината : 72cm/28.35 "Должина : 34cm/13.39". Женска Цврста Боја Памучна Долна Облека Долна Облека Со Висок Струк Карактеристики : Целосно покријте го грбот - оваа долна облека од памук што се протега ја покрива целата зад себе, без лизгање, без клин, ги покажува вашите совршени колкови, нема потреба да се прилагодувате it.It исто така, нуди одредена поддршка за половината и се чувствува удобно во текот на целиот ден.Меки рабови на нозете-Нашите гаќи дамите се доволно растегливи и меки за да овозможат висока подвижност, без тркалање надолу,без лизгање нагоре и заглавување и без гризење на бутовите, се чувствуваат супер удобно додека вежбате, јога, спорт итн.Долна облека со висок струк-широк, двослоен, еластичен појас од 11,5 см може да го држи стомакот на место и да го направи помалку видлив. Работете добро и со фустани / фармерки со висок струк. Погоден е и за нова мајка која штотуку се породила. Обезбедете одредена компресија за да го задржите густиот прелив на место и сечењето по породувањето.Женска Еднобојна Памучна Долна Облека Долна Облека Со Висок Струк Материјал : памучна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50gpackage големина : 20x20x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите . Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи