Моокорвиќ Божиќ Бонбони Тегла Дедо Мраз Бонбони Контејнер Чоколадо Складирање Бо Божиќ Маса Декорација

Моокорвиќ Божиќ Бонбони Тегла Дедо Мраз Бонбони Контејнер Чоколадо Складирање Бо Божиќ Маса Декорација

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Моокорвиќ Дозвола Божиќ Бонбони Тегла Дедо Мраз Бонбони Контејнер Чоколадо Кутија За Чување Божиќ Маса Декорација Функција : Име На Производ : Божиќ Кутија За Складирање Материјал : Лен боја На Производот : кафеава Големина На Производот : 14х9х20см/5, 51х3, 54х7, 87ин големина на Пакување : 15х9, 5х9, 5см/5, 91х3, 74х3, 74ин нето тежина : 0,07 кг/0.154 Фунти Бруто Тежина : 0.075 Кг/0.165 Фунти Опис : Божиќ Бонбони Тегла Креативни Контејнер Бонбони Чоколадо Подарок Кутија За Божиќ Декорација.Идеален за складирање мали слатки за деца и е одличен центар за украси на маси. Супер прекрасен дизајн со Божиќна тематика со многу удобна текстура. Додадете повеќе празнична атмосфера за вашиот фестивал. Дајте им на вашите деца незаборавна возбуда да откријат убава торба исполнета со мали изненадувања.Изработена од врвен материјал, теглата со бонбони е симпатична и нежна. Вклучен пакет : 1●Божиќна Кутија За Складирање Добредојдовте Во Моокорвиќ. Ние ќе ви обезбедиме висококвалитетни предмети. Товарот се наплаќа за секоја нарачка, а не за секоја ставка. Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Моокорвиќ Дозвола Божиќ Бонбони Тегла Дедо Мраз Бонбони Контејнер Чоколадо Кутија За Чување Божиќ Маса Декорација. Моокорвиќ Дозвола Божиќ Бонбони Тегла Дедо Мраз Бонбони Контејнер Чоколадо Кутија За Чување Божиќ Маса Декорација. Функција : . Име На Производот : Божиќна Кутија За Складирање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи