Пар Рака Затоплувачи Мраз Ракави Заштита Од Сонце Покривка За Ладење Раката Облоги Унизе Ладење Штитници

Пар Рака Затоплувачи Мраз Ракави Заштита Од Сонце Покривка За Ладење Раката Облоги Унизе Ладење Штитници

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

1 Пар Рака Затоплувачи Мраз Ракави Анти-Заштита Од Сонце Покривка Ладење Рака Прекривки Унисекс Ладење Штитници Спецификација : Точка Тип : Сончање Рака Покриеност : полиуретански влакна мраз свила боја : Како Слики Прикажани Пакет Листа : 2 х Сончање Рака Покритие Забелешка : производот е еластична, податоците се само за повикување.Ве молиме проверете ја деталната големина на сликата. Високо-еластичен материјал, удобен и не тесен, полиуретански влакна мраз свила. Ткаенината што брзо се суши и дише е освежувачка и дише, што ја прави поладна за носење. Дише и крема за сончање, може ефикасно да го ублажи мускулниот притисок и рацете за време на возењето. Широко примена, универзална за мажи и жени, одличен заштитен ракав за раце во жешко лето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи