Disneyенски јуниори на Дизни Стич се редат на кратки ракави вратоврски предниот моден графички мета

Disneyенски јуниори на Дизни Стич се редат на кратки ракави вратоврски предниот моден графички мета

Во продавницата
DEN 207.84
Стока:

Алоха! Бод на Дизни е тука за да ја оживее вашата секојдневна гардероба со ладно графичко печатење и предните детали за вратоврска. Стил со омилениот тексас или хеланки за да создадете крајна облека за секојдневен ден. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Врски се детали од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. Дизни бод вратоврска предна маица за жени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи