Нема граници со висок пораст на мама шорцеви на јуниори

Нема граници со висок пораст на мама шорцеви на јуниори

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Враќање во 70 -тите години без тексас на мама од граници. Овие шорцеви што се лажат со фигури, со високи половини се трендовски додаток на вашата обична колекција. Ние го сакаме копчето пред, нерамномерно сурово полите и ретро вибрации. Спарете ги со графичка мета, некои бели патики и имате темелно модерен преуредување. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина 7. одговара : опуштено, curvy одговара. Подигнување и инсејм : висок пораст; 2,5" инсејм. Затворање : летање на копчето. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Нерамномерно сурово полите. Високи мама шорцеви за јуниори од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи