Медисон Парк Мејбл Комплетен Утешител И Памучен Лист Постави Виолетова Близнак

Медисон Парк Мејбл Комплетен Утешител И Памучен Лист Постави Виолетова Близнак

Во продавницата
DEN 527.84
Стока:

Вградениот Лист Се Вклопува До Душек Од 16 Инчи (14 Инчи Во Двојна Големина).Медисон Парк Мејбл Комплетен Утешител И Комплет Памучни Чаршафи Виолетова Близнак Трансформирајте ја вашата спална соба во удобно секојдневно повлекување со Најважните Работи На Медисон Парк, Комплетен Утешител и Комплет Памучни Чаршафи. Машина за перење за лесна нега, овој комплетен комплет кревети и чаршафи обезбедува целосна преуредување на декорот на вашата спална соба. Шам Затворање : Преклопување. Прекрасен печатен цветен дизајн, во виолетови и бели нијанси, ги краси сивиот ултра мек утешител и шамс од микрофибер, за волшебен изглед. Извезена декоративна перница и цврсто сиво здолниште за кревет додаваат шик завршни допири на комплетот постелнина. Шема На Перница : Гео. Комплетот кал Кинг Вклучува : 1 Утешител (104"В х 92"Л), 2 Крал Шамс (20"В х 36"Л + 2"), 1 Кревет (72"В х 84"Л + 15"Д), 1 Рамен Лист (108"В х 102"Л), 1 Вграден Лист (72"В х 84"Л + 14"Д), 2 Кралски Навлаки За Перници (20"В х 40"Л), 1 декоративна Перница (12"В Х 18"Л). Кралскиот Сет Вклучува : 1 Утешител (104"W x 92"L), 2 Кралски Шамови (20"W x 36"L + 2"), 1 Кревет (78"W x 80"L + 15"D), 1 Рамен Лист (108"W x 102"L), 1 Вграден Лист (78"W x 80"L + 14"D), 2 Кралски Навлаки За Перници (20"W x 40"L), 1 Декоративен Лист Перница (12"В Х 18"Л). Везени Декоративни Перница Детали. Кревет : Микрофибер. Комплетен Комплет Кревет За Главна Спална Соба Или Гостинска Соба. Се одликува со антимикробен третман кој помага да се намали растот на бактериите кои предизвикуваат мирис и ја одржува ткаенината да трае подолго. Декоративно Затворање На Перницата : Нема Отворање. Домашна Суштина Кала Комплетен Утешител И Комплет Памучни Чаршафи : Комплет Близнаци Вклучува : 1 Утешител (68"W x 86"L), 1 Стандарден Шам (20"W x 26"L + 2"), 1 Кревет (39"W x 75"L + 15"D), 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 75"L + 12"D), 1 Стандардна Навлака За Перници (20"В Х 30"Л), 1 Декоративна Перница (12"В Х 18"Л). Сетот на кралицата Вклучува : 1 Утешител (90"W x 90"L), 2 Стандардни Шамови (20"W x 26"L + 2"), 1 Кревет (60"W x 80"L + 15"D), 1 Рамен Лист (90"W x 102"L), 1 Вграден Лист (60"W x 80"L + 14"D), 2 Стандардни Навлаки За Перници (20"W x 30"L), 1 Декоративен Лист перница (12"В Х 18"Л).

Карактеристики на производот

Поврзани производи