Празнична Елка Божиќна Венец Украсена Елен Божиќна Венец За Внатрешна И Надворешна Божиќна Декорација

Празнична Елка Божиќна Венец Украсена Елен Божиќна Венец За Внатрешна И Надворешна Божиќна Декорација

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Божиќни украси : Живописни бои, висок квалитет, не бараат посебно чистење или одржување. Лесен за чување и може да се користи постојано. Овој божиќен венец ќе изгледа одлично цело време.Прекрасен внатрешен или надворешен декор, носејќи шармантна празнична атмосфера во вашата куќа.Класични Божиќни елементи : сите убави божиќни елементи создаваат живо чувство за вашите празнични украси. Вклучувањето кука може лесно да се закачи на влезната врата, нема потреба да се справувате со венци што паѓаат од вратата!Широк спектар на употреба : 11.8" Божиќниот Венец е компактен и лесен за чување. Дефинитивно е одличен додаток на разни украси! Може да се користи во затворени простории или на отворено. Висат на влезната врата, дневна соба, камин, кабинет, ѕид, прозорец, полица, итн. ти Се Допаѓа местото.Одличен Подарок За Одмор : Совршен подарок за вашите деца, пријатели и соседи да го украсат својот дом и им посакува среќен Божиќ. Име на производот : Божиќен венец. Големина : 30 х 30 см. Тежина : 150гр. материјал На Производот : пвц + железна жица + пена + дрво. Стил на производ : светло зелена мртва гранка венец.

Карактеристики на производот

Поврзани производи