Плус Големина Спортски Градници За Жени Висока Поддршка Голема Биста Женска Мода Плус Големина Жица Слободен Удобно Притисни Нагоре Шупливи Градник Долна Облека ?

Плус Големина Спортски Градници За Жени Висока Поддршка Голема Биста Женска Мода Плус Големина Жица Слободен Удобно Притисни

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

ZKCCNUK Плус Големина Спортски Градници За Жени Висока Поддршка Голема Биста Женска Мода Плус Големина Жица Бесплатно Удобно Склекови Шупливи Градник Долна Облека Градник За Нега На Клиренсдобредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде. Карактеристики на производот : овие градници за жени би можеле да го стават вашето тело во тотално опуштен статус. Материјалот со висока еластичност ви дава ултра мазно чувство, секој вреден дизајн што се разгледува. Овој леплив градник се фокусира на совршена долна облека за вас, не само што ве прави супер секси и заводлива. Исто така, може да послужи како спортски градник за жени, ќе ве придружува преку пријатни спортски активности. Материјалот на овој градник за нега дише и има различни избори. Постојат многу бои и големини од кои можете да изберете. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Повод За Жени : секој ден, Јога, Стил На Спортска Шема : Секојдневно, Секси Како Да се мие : Ладно Миење Раце што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Секси Долна Облека Големина : Л - - - Големина. : Голем - - - Чаша : 36/80БЦ - - - САД : 8 - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - - ЕУ : 38 - - - Биста : 85-92см/36,22 " Големина : XL-Големина. : Х-Голем - - - Куп : 38/85БЦ-САД : 10-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-ЕУ : 40- - - Биста : 90-97см/38,19"Големина : ХХЛ-Големина. : ХХ-Голем - - - Куп : 40/90БЦ - - - САД : 12 - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - - ЕУ : 42 - - - Биста : 95-102см/40,16"Големина : ХХХЛ-Големина. : 3Х-Голема - - - Чаша : 42/95БЦ - - - САД : 14 - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 - - - ЕУ : 44 - - - Биста : 100-107см/42,13"Големина : ХХХХЛ-Големина. : 4 X-Голем - - - Чаша : 44/100 BC - - - САД : 16 - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 - - - ЕУ : 46 - - - Биста : 105-112cm/44.09". ●ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА СВЕТЛИНАТА

Карактеристики на производот

Поврзани производи