Фанматс Лого Спортска Област Килим, Бело

Фанматс Лого Спортска Област Килим, Бело

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Прославете ја вашата фандом Со Човек пештера мат Од Спортски Решенија За Лиценцирање! Мат располага со официјално лиценциран логото на тимот со "ЧОВЕКОТ пештера" во големи задебелени букви. 100% најлон тепих карактеристики живописни вистински тимски бои. Рециклираната винилна подлога без лизгање со зголемени граници додава издржливост. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Нфл-Индијанаполис Колтс Човек Пештера Tailgater килим 5'x6' Големина : 60 '72'. Боја : сина. Тежина : 9 килограми. МПН : 14315.

Карактеристики на производот

Поврзани производи