DesignArt 'Апстрактна планета Венера' Боемјан и еклектична врамена платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Апстрактна планета Венера' Боемјан и еклектична врамена платно wallидна уметност печатење

Во продавницата
DEN 671.84
Стока:

"Оваа исклучителна планета Венера врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секој наши печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашите ликовни уметности ги печатат отпечатоците на високи квалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните. Завршеното платно Уметноста е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантиеме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен да биде подготвен за Веднаш закачете се на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. Да се ​​обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи