На ранчот V, врамено платно од Андре Ајхман

На ранчот V, врамено платно од Андре Ајхман

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Се чини дека уметноста на платното лебди во оваа современа рамка од дрво, подобрувајќи ја уметноста без да ја покрие. Печатено со латекс мастила на памучно-поли мешавина од платно од уметникот и се протега со 1,5-инчен 100% бор дрво .. Наслов : На ранчот V;. Тип на хартија : печатење на платно ;. Тип на производ : врамено платно ;. Пристигнува подготвена за брза, едноставна инсталација; . Завршена големина : 37x55 Тип на хартија : ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК; Тип на производ : врамено платно; Врамен во платно црно; Пристигнува подготвена за брза, едноставна инсталација; Рамка со големина : 37x55.

Карактеристики на производот

Поврзани производи