Вештачки Лимон Бандаж, Пролет Декоративни Свињи Со Зелени Лисја За Дома Соба Влезната Врата Свадба Лак Градина Партија Маса Ѕид Декор

Вештачки Лимон Бандаж, Пролет Декоративни Свињи Со Зелени Лисја За Дома Соба Влезната Врата Свадба Лак Градина Партија Маса

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Пролет Декоративни Ѕид Виси Имитација Цвет Лале Наопаку Влезната Врата Дома Приврзок. НАЈДОБРА ВРАТА, ПРОЗОРЕЦ, ДЕКОР ЗА СВАДБЕНА ЗАБАВА. Декоративниот замав ја трансформира вашата влезна врата и прозорец во виталност, атрактивен влез што ве пречекува вас и вашето семејство, пријател ви дава елеганција и нежност. Врати И Ѕидни Украси. Совршен за внатрешен и надворешен декор како камин, ѕидови во дневната соба, влезната врата, прозорците. Свадба Лак Сваг. Прекрасен дизајн на парчиња аранжман за вашата свадба бреза лак, арбор лак, цвеќиња од железен лак, исто така, ќе ја направат позадината на вашата ткаенина многу поелегантна. Свадба И Прием Столици Цвеќиња. Украси за столчиња за свадбени патеки, цветни цветни маркери ќе дозволат да се истакне вашиот свадбен прием, без разлика дали е на плажа, во црква или на врвот на планина. Тоа е исто така најдобар подарок за семејства и пријатели На Велигден, Пролет, Лето, итн. Многу добро. доби подарок за загревање на куќата, роденденски подарок, божиќен подарок. Материјал : Крпа/пвц. Големина : 21,7" х11, 8 " долниот прстен е изработен од пвц материјал, а материјалот од цвеќиња, лисја и лакови е крпа. Додадете светли бои во вашиот дом. Може да ја разубави секоја врата, прозорец или украс и е најдобриот избор за украсување на домот. Може да се постави насекаде во домот!. Може да се користи како подарок за свадби, домаќинства, фестивали и настани, додавајќи допир на зеленило и елеганција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи