вбнергои Женски Девојки Дама Обложена Костим За Капење Монокини Костими За Капење Бикини Комплет Женски Костуми за Пливање Со Шорцеви Костими За Капење Со Кратки ?

вбнергои Женски Девојки Дама Обложена Костим За Капење Монокини Костими За Капење Бикини Комплет Женски Костуми за Пливање Со

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Женски Девојки Дама Костим Обложен Костим За Капење Монокини Костими За Капење Бикини Сет Пол : Женски Сезона : Летна Пригода : Плажа,базен ,Морски Материјал : Полиестер ,Спандекс Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Цветни Ракави : Редовен Стил : Секси,Секојдневна Тежина : 160(С-Л) пакетот вклучува : 1 еез костими за капење (Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ГО детални Големини Со Твое Пред Да Купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Деталите За Големината (1 " =2,54 см) 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите, ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта со точното мерење на телото, за да можеме да ви дадеме предлог како да ја изберете вистинската големина, благодарам за вашето разбирање 2.Рачно мерење може да постои 1~3 см Големина На разлика : XXL Чаша : C-D Под Биста : 86cm/33.9 "Половината : 81-86cm/32-34" Пол : Женски Галакси Здолниште и Врвни Костими за Капење За Жени 2 Парче Бикини Зелен Врв. Тежина : 160 (С-Л) Костим За Капење Жените Две парче Со Момче Шорцеви Девојки Костими За Капење Две Парче Момче шорцеви. Тип на шема : Цветни Шорцеви Костум Во Собата За Жени Костими За Капење За Жени Долго Торзо. Должина на облека : Обични 3 Парчиња Костими за Капење За Жени Пливање Шорцеви Жена. Сезона : Летни Зелени Костими за Капење За Жени 2 Парче Костим За Контрола На Стомакот 2 Парче.

Карактеристики на производот

Поврзани производи