Женска Летна Мода Секси Еднобојни Бикини Сплит Костим За Капење Костими За Капење На Плажа

Женска Летна Мода Секси Еднобојни Бикини Сплит Костим За Капење Костими За Капење На Плажа

Во продавницата
DEN 367.84
Стока:

Женска Летна Мода Секси Еднобојна Бикини Сплит Костим За Капење Плажа Костими за Капење точка специфики : 1.Дводелни рушени костими за капење,умерено сечење и покривање на дното.Отстранлив мек градник поместен, немате под жица, широк опсег на грбот, добар за покривање на вашето тело.2.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.3.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода.4.Моделот е-точната шема што ја добивате ќе биде малку поинаква од прикажаната.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.5.Големината измерена со поплочување на облеката без никакво еластично истегнување.Табелата Со Големини е различна од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување.Информации за производот : Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Шивачки : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими за Капење (Кои Содржат Подлога За Гради) жени секси и привлечни костими за капење облека за плажа. Одлични Чаши Поддршка : поместената обезбедува поддршка и покриеност. Заштита на животната средина, интимна заштита на вашето здравје.

Карактеристики на производот

Поврзани производи