Африканско Знаме На Анк Женски Бикини Поставува Два Костим За Капење Секси Смешни Печатени Костим За Капење

Африканско Знаме На Анк Женски Бикини Поставува Два Костим За Капење Секси Смешни Печатени Костим За Капење

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Овие секси дводелни костими за капење се направени од мешавина од полиестер и спандекс за мека удобност.Овој костим за капење халтернек има прилагодлив врв со врвки и отстранливи влошки за градите. Големината може да се прилагоди според типот на вашето тело.Стеблата за пливање имаат прилагодливи странични врски на страните за да ја нагласат кривата на колковите и да ја покажат вашата фигура.Рачно и машинско перење.Овој сет за бикини е совршен за базен, плажа, одмор, сончање или водени забави и многу повеќе. Добро дизајнираните модели ве издвојуваат.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Персоналот за услуги на клиентите ќе ви одговори во рок од 24 часа за да ви донесе подобра услуга. Овие секси дводелни костими за капење се направени од мешавина од полиестер и спандекс за мека удобност. Овој костим за капење халтернек има прилагодлив врв со врвки и отстранливи влошки за градите. Големината може да се прилагоди според типот на вашето тело. Стеблата за пливање имаат прилагодливи странични врски на страните за да ја нагласат кривата на колковите и да ја покажат вашата фигура.Рачно и машинско перење. Овој сет за бикини е совршен за базен, плажа, одмор, сончање или водени забави и многу повеќе. Добро дизајнираните модели ве издвојуваат. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Персоналот за услуги на клиентите ќе ви одговори во рок од 24 часа за да ви донесе подобра услуга.

Карактеристики на производот

Поврзани производи