Санвиглор Женски Елек Јакна Блејзери Без Ракави Отворени Предни Блејзерски Јакни Секојдневна Облека Канцелариски Стил-Е М

Санвиглор Женски Елек Јакна Блејзери Без Ракави Отворени Предни Блејзерски Јакни Секојдневна Облека Канцелариски Стил-Е М

Во продавницата
DEN 319.20
Стока:

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна, Работа Блејзер Тип На Шема : Апстракт/Цветни Печатење Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Должина На Јаката На Реверот : Колк Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг Карактеристики : 1. 95% Полиестер 5% Спандекс. Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со одличен материјал. Мека И Удобна За Носење2. Погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, секојдневно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.3. Мулти-печатење, опремени, лесно во комбинација со вашите панталони, здолништа, жан хеланки.4. Блејзерот е извонреден и елегантен, навистина може да направи да изгледате многу привлечно. Содржина на пакетот : 1 х Блејзер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневен Отворен Преден Блејзер Костум, Работна Канцеларија Кардиган Јакна, Женски Блејзер Јакна без Ракави. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Основна Јака За Блејзер Со Ревер За Жени, Женски Секојдневни Блејзерски Јакни Дизајн Со Едно Предно Копче, Отворена Предна Блејзер јакна, Апстрактен/Цветен Принт, Без Ракави, Едноставно Блејзер Кој Е Основен и Стилски. Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл.

Карактеристики на производот

Поврзани производи