Рифорла Долг Ракав Обичен Лабав Блејзер Костум За Жени Дами Есенски Тенок Фит Ревер Канцелариска Работа Блејзер Блејзери За Жени Црн М

Рифорла Долг Ракав Обичен Лабав Блејзер Костум За Жени Дами Есенски Тенок Фит Ревер Канцелариска Работа Блејзер Блејзери За

Во продавницата
DEN 319.20
Стока:

Вклучи : 1xsize табела : . Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34 Биста : 96см/37,80" Должина : 69см/27,17"Големина : М САД : 8-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-14 ЕУ : 38 Биста : 100см/39,37" Должина : 70см/27,56"Големина : Л САД : 12-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-18 ЕУ : 42 БИСТА : 104см/40.94" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95"Големина : xl сад : 16-18 велика британија : 20-22 еу : 46 биста : 108cm/42.52" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : xxl сад : 20-22 велика британија : 24-26 еу : 50 Биста : 112cm/44.09" ДОЛЖИНА : 73 CM/28.74"големина : хххл САД : 24-26 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 28-30 Еу : 54 биста : 116см/45.67" должина : 74см/29.13" ЖЕНСКИ БЛЕЈЗЕРИ МОЖЕ да СЕ СОВПАДНЕ со ХЕЛАНКИ, фармерки, високи потпетици, чизми итн. Изработени од Ткаенина, Мека и Удобна, лесна и пријателска За Кожата, Што Ви Дава Одлично Искуство при Носење. Линија Јакна. Женски Блејзери. Женски Палта. блејзери за жени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи