Секси Танц Лето Блузи За Жени Цветни Печатење Блуза Кратки Ракави Кошули Ревер Вратот Маичка Секојдневен Туника Кошула Трева Зелена 2XL

Секси Танц Лето Блузи За Жени Цветни Печатење Блуза Кратки Ракави Кошули Ревер Вратот Маичка Секојдневен Туника Кошула Трева

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Блузи, Жени Блуза Со Кратки Ракави Жени Копче Надолу Кошули Тип На Шема : Цветен Принтбој : Езеро Сино, Светло Жолто, Розово, Виолетова, Трева Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекснеклин : Ревер должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,c Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Секојдневна и Елегантна Блуза. Основниот Дизајн на Ревер и Копче Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женските секојдневни блузи доаѓаат со дизајн на цветни принтови, кратки ракави и затворање на предните копчиња, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Кошули Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн-Женски Блузи Елегантна Лежерна Лабава Туника, Блуза Со Кошула Со Ревер, Широки Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави, Трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи