Кетијх-чн Влечки Жени Зимски Топол Влечки Внатрешни Надворешни Влечки Црни, 40

Кетијх-чн Влечки Жени Зимски Топол Влечки Внатрешни Надворешни Влечки Црни, 40

Во продавницата
DEN 383.84
Стока:

Папучи Жени 2023 Зимски Топол Влечки Внатрешни Надворешни Влечки Пол : Жени. Горниот Материјал : Краток Кадифен. Единствен Материјал : Гума. Стил На Пети : Близок Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Метод на затворање : Лизгање. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавниот дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според табелата со должина на стапалото : . Големина : 36 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24.0 ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24см/9.45" големина на етикетата : (36-37)Големина : 38 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25.0 ЦН : 250 Должина На Стапалото : 25см/9.84" големина на етикетата : (38-39)Големина : 40 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 41 ЈП : 26.0 ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26СМ/10.24" големина на етикетата : (40-41)големина : 42 сад : 10 велика британија : 8 еу : 43 јп : 27.0 ЦН : 270 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 27СМ/10.63" Големина На етикетата : (42-43) шарена плетена горна мода. Издржлив нелизгачки ѓон за безбедност при одење. Мемори пена среден ѓон за поддршка на стапалата и нозете. Дизајн со затворени Прсти за да ги загреете вашите заби. Лесна нега - машина за перење и паѓање на суво ниско ниво.

Карактеристики на производот

Поврзани производи