Чизми за чистота на бела планина

Чизми за чистота на бела планина

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

За уличен инспириран изглед, обидете се со чистата мото -стил на глуждот од бели планински чевли. Ортолитната амортизирана пена на влошката додава целодневна удобност. Со ладно крзно поставено во внатрешноста на вратилото, овој багажник ќе ве задржи топло и стилски. Двоен ремен со работни токи околу глуждот го завршува овој градски изглед. Faux крзно. Ортолитна амортизација на пена. Прилагодлива тока.

Карактеристики на производот

Поврзани производи