Лугз Мантија Здраво Подигање

Лугз Мантија Здраво Подигање

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Додадете стил и корисност Со цврстата И сигурна Женска Мантија Здраво. Одликувајќи се со удобна влошка и надворешен ѓон отпорен на лизгање, ќе се чувствувате сигурни и заземјени со секој чекор што ќе го направите. Поместена Влошка . Тпр Надворешен Ѓон. Отпорен На Лизгање. Поставата За Дишење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи