Кпоплк Обичните Дуксери За Жени Жени Паѓаат Преголеми Дуксери Качулка Секојдневна Облека За Врвки Црвено, С

Кпоплк Обичните Дуксери За Жени Жени Паѓаат Преголеми Дуксери Качулка Секојдневна Облека За Врвки Црвено, С

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики. Дизајни : дизајнот на врвката за влечење на овие женски дуксери ви овозможува да ја прилагодите големината на шапката по желба, со џеб за да ги загреете рацете во зима, или исто така можете да ставите слушалки за мобилни телефони итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи