Gathrgyp Женски Качулка Во Собата, Дуксер За Жени под 8 8, Женски Смешни Кокошки Секојдневен Мода Нов Круг Вратот Смешни Печати Качулка Блузи

Gathrgyp Женски Качулка Во Собата, Дуксер За Жени под 8 8, Женски Смешни Кокошки Секојдневен Мода Нов Круг Вратот Смешни Печати

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

●Дизајн : спортски дуксери за вежбање, женски дуксер за пуловер, јака за рамо, долг ракав со дупки за палецот, јака со половина патент, цврста боја,исечена должина, обложена со руно,опуштено вклопување, кроп топ, зимски облеки за жени, мода и секојдневен стил, внатре е густа и навистина мека, стандардна големина, дуксер што оди со се.Ако претпочитате малку полабаво, ве молиме изберете поголема големина.Gathrgyp Женски Качулка Во Собата,Дуксер За Жени под 8 8, Женски Смешни Кокошки Секојдневен Мода Нов Круг Вратот Смешни Печатење Hoodie Topsfearties : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102cm/40. €Натпревар : оваа зимска Мода Дуксери е лесно да се спари со обични панталони, фармерки, џогери.14 "Должина : 65cm/25. Сезона : Fall и зима пол : Унисекс Повод : Секојдневен, Забавен, Материјал За Плажа : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, Сексислав должина : Долга Јака За Ракави : Качулка : одговара точно на големината дебелина : Дебелина : Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 еез врвна големина : Големина На С.

Карактеристики на производот

Поврзани производи