Тревко Ѕвездени Патеки-Претпријатија Најдобрите-Возрасни Повлечете-Над Качулка-Црна-Екстра Големи

Тревко Ѕвездени Патеки-Претпријатија Најдобрите-Возрасни Повлечете-Над Качулка-Црна-Екстра Големи

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Карактеристики материјал-75% Памук/25% полиестерска мешавина памучна двојна игла Манжетна џебен Пол-Возрасен Тип-Собирање На Качулка Со Повлекување-Ѕвезден Трекимпринт-Ѕвездени Патеки - Претпријатија Најдобри Боја-Црна Големина-Екстра Голема Тежина-1,1 килограми.- ШКУ : ТЦСВ92453 прикажаниот дизајн е отпечатен само на предниот дел на дуксерот. Нема дизајн на задниот дел од дуксерот со качулка. Овој дуксер е рачно изработен и уникатен, користејќи висококвалитетна мешавина, 55% Памук 45% Полиестер. Овој дизајн на графички принт е отпечатен само на предниот дел на дуксерот, со најживописна боја!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи