Потпис од Леви Штраус и Ко. Модерно влечење на жените на глуждот

Потпис од Леви Штраус и Ко. Модерно влечење на жените на глуждот

Во продавницата
DEN 399.68
Стока:

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата. Гроздобер, истрошен изглед. Повлечете, средно-појас на половината за атлетски изглед. Супер слаби преку колкот и бутот; Отворање на нозете на нозете. 29 "inseam, styling со 5 џеб. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, финиш и боја. Машинско миење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи