Удобна облека, bellвонче на ракав Макси, кардиган со должина на кардиган

Удобна облека, bellвонче на ракав Макси, кардиган со должина на кардиган

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Дајте изјава со овој целосен кардиган! Должината на глуждот и драматичните ракави на bellвончето создаваат модерен изглед. Одликувајќи се со едноставно затворање на предниот дел од едно копче и долги странични парчиња од двете страни, овој макси кардиган може да биде стилизиран со симпатичен фустан или фармерки и врвот. Машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи