Rock & Repubier high kild kild Rise Skinny Jean

Rock & Repubier high kild kild Rise Skinny Jean

Во продавницата
DEN 399.68
Стока:

Rockенски и република, високи ролери со висок пораст, слаби Jeanан Рок и Република, Highенски високи ролери со висок пораст, слаби фармерки се направени од премиум ткаенина за одлично истегнување и закрепнување. Тенок тексас ги прегрнува и ги истакнува вашите криви. Размахвано, избледено миење и зашивање на контраст го комплетира овој одличен изглед на висок пораст. Бидете подготвени да карпате цел ден или ноќ. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Тенок низ колкот и бутот. Zip лета со затворање на копчињата за лого. ИНСЕАМ : Краток 28 ", Среден 30", долг 32 ". 10" Мидриз. Размахване и избледена. Увезени. Стил# RFA0810.

Карактеристики на производот

Поврзани производи