Бвнарти Женски Трендовски 4 јули Патриотски Мини Фустан Обичен Американски Фустан Со Шема На Знаме Фустан На Плажа Модни Фустани Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Пе

Бвнарти Женски Трендовски 4 јули Патриотски Мини Фустан Обичен Американски Фустан Со Шема На Знаме Фустан На Плажа Модни Фустани

Во продавницата
DEN 266.40
Стока:

Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе.Материјал : Полиестер.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Женска Летна Приморска Мода Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Краток Ракавкарактеристики : 1.Стил : Секојдневен,Моден.Карактеристики : о-Врат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. фустан за жени елегантен долг розов фустан за венчавка шорцеви со леопард принт за жени темно црвен фустан за жени фустан со маслиново маица цветна обвивка макси фустан со ракави ружирано здолниште црн фустан боди со висок врат макси фустани за жени лето фондитон црвен здив фустан фустан со висок струк врат зелен џеб фустан бел цветен фустан за кратки забави формален фустан фустан на плажа плус големина фустан за учителка фустан бохо фустан плус големина долг макси фустан за жени плус големина маица летен фустан маица фустани за жени за жени летен фустан свечен одмор фустани за жени за жени. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Одговара : Одговара на големината. Одговараат За Лето и Пролет. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Што добивате : 1 ЕЕЗ жени дрес женски фустани маци за жени еластични женски фустани цврсти фустани со долги ракави за жени црни фустани за жени евтини женски летни фустани за жени секојдневен фустан до колена долг фустан црн црн ракав женски фустани за сонце за жени премиер макс фустан бохо фустан за плажа бодикон летни фустани за жени обичен син фустан за жени фустан со долги течни женски фустан на плажа летна продажба бели фустани за жени жени бохо жени обични фустани ЗА ЖЕНИ ДОЛГ макси долг бел фустан летни фустани за жени за жени секојдневни фустани за сонце за жени секојдневен црн макси фустан за жени обични летни фустани за ракави за жени фустани без ракави секојдневен. пинк н розова долг долг чаден фустан жени шпагети ремен лежерен долг фустан розова летна макси фустан прерамки за шпагети лелеави долги фустани за жени долг летен фустан розов чаден фустан макси ребрест фустан ремен за шпагети розова нивоа макси фустан розова бохо фустан жени ремен за шпагети фустани за сонце за жени долг жолт долг бохо летен фустан жени без ракави долг фустан жени бохо нивоа фустан жени бохо обични жени летен макси фустан макси фустан бохо секојдневна летна плажа секојдневен тирд макси фустан женски ремен за шпагети фустан на плажа женски чаден летен фустан плажа жени обични летни фустани на плажа сонце за жени лето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи