allshope Женски Фустан Без Ракави Еднобоен Принт Рушена Биста Квадратно Деколте Фустан Со Отворен Грб

allshope Женски Фустан Без Ракави Еднобоен Принт Рушена Биста Квадратно Деколте Фустан Со Отворен Грб

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Женски Фустан Без Ракави Еднобојна / Печатена Рушена Биста Квадратно Деколте Отворен Фустан За Грб. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Големина : С/М/Л/ХЛ.Пол : Женски. Боја : како што покажуваат сликите. Стил : Мода. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : овој женски фустан е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, кој дише, пријателски за кожата и удобен за носење. Дизајн : фустан без Ракави со директно квадратно деколте, еднобојно/цветно печатење, набиена биста напред, отворен грб одзади и вкрстени детали и вратоврска одзади. Големина : Достапно во 4 големини : S, M, L, XL, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги даваме пред да ги купите. Подарок : Подарете му на вашата сакана или пријателка шик подарок на родендени, Денот на Вљубените, годишнини и многу повеќе. Многу прилики : Совршени За плажи, забави, улични прошетки, свадби, семејни собири, фотографија, меден месец и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи