Тајни богатства Women'sенски врзан град со врат со врата со отстранлива подлога

Тајни богатства Women'sенски врзан град со врат со врата со отстранлива подлога

Во продавницата
DEN 455.84
Стока:

Градник што можете да го носите 24/7. Врзаниот V-врат е дизајниран со технологија за слободна цвест за крајна удобност и поддршка. Направено од беспрекорна ткаенина за влага, овој лесен стил практично исчезнува под облеката. Вметнувачката V-врат-линија оди со сè додека отстранливите влошки нудат вистинска количина на покриеност. Широк дно опсег (поддржува без копање). Толку е удобно, можеби ќе заборавите дека го носите. БЕСПЛАТНА БЕСПЛАТНА технологија за крајна удобност и поддршка. V деколте. Лесен. Ткаенина за влага. Отстранливи чаши од пена. Невидлива под облека. Кука и око. 75% најлон/25% спандекс.

Карактеристики на производот

Поврзани производи