Terra & Sky Women's Plus Size Emone Emone Printed Healgings

Terra & Sky Women's Plus Size Emone Emone Printed Healgings

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Фатете ја убавината и леснотијата на сезоната во Тера Слим се вклопуваат низ колковите и бутовите; Слаба нога. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Есенско принт; Цела должина; Беспрекорна странична нога. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Есенски хеланки за печатење за жени со плус големина од Terra & Sky.

Карактеристики на производот

Поврзани производи