Унизе Кофа Шапка За Жени Мажи Памук Тексас Пакет Лето Патување Плажа Сонце

Унизе Кофа Шапка За Жени Мажи Памук Тексас Пакет Лето Патување Плажа Сонце

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

СОВРШЕН ЗА ЛЕТНИ АКТИВНОСТИ на ОТВОРЕНО : Чувајте ја главата и лицето заштитени од жешко со носење на нашата унисекс капа за кофа. Оваа капа со кофа е одлична секојдневна облека, прилагодени персонализирани дела, пешачење, кампување, спорт и многу повеќе во жешкото лето. Нека нашата мека памучна ткаенина ги заштити чувствителните глави од УВ зраци и други остатоци. Чувствувајте се удобно со издржлив лесен капак кој е совршен за сите секојдневни активности и слободни денови. Нашите насекаде околу меките капи со кофи ќе ви помогнат од сончевите зраци на отворено и УВ светлата. Шапката со кофа е уверена дека покрива околу 99,9% до 50+ заштита од сонце, што обезбедува одлична целосна покриеност за лицето, вратот и другите чувствителни области. капата за сонце со кофа може да го засенчи целото лице, да ве заштити од сонце кога излегувате да играте, шапката исто така може да ве одржува ладни, погодни за одење на училиште, одење на плажа, шопинг, патување, риболов, пешачење, кампување и пикник итн., ќе ви овозможи да уживате во отворено во удобност и стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи