Колекција Алета Ватиран Неделник Дафл торба од Миа К. - Кралско сино

Колекција Алета Ватиран Неделник Дафл торба од Миа К. - Кралско сино

Во продавницата
DEN 879.68
Стока:

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност. Дизајн инспириран од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња што ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност MKF нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња што ќе ја завршат вашата облека и ќе овозможат пристап до дневни потреби во движење. Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароу. Материјал : Направено од висококвалитетен памук. Поставена ткаенина. Функција : Дизајниран со луксузен хардвер од сребрен тон. Големо затворање на патент. Рамно дно за одржување на формата. Лесна и пакувачка. Кратки валани рачки. Подлогата со единечна лента за одвојување на рамото. Светло поставено назад. Назад на ракав за количка. Ockебови : Внатрешноста има простран оддел со пет широки пространи џебови за лизгање и може да смести пар станови, тетратка, паричник и дневни најважни работи. Надворешноста има два предни пространи џебови со патент. Две грбни џебови за лизгање. Мерења : 18 во L x 12.5 во H x 6.5 во D. рачка капка- 7 in. Отстранлив и прилагодлив каиш на рамото -54 во.

Карактеристики на производот

Поврзани производи